Beran (Aries) - (21.3. - 20.4.)

11. září 2006 v 18:09 | NHsunny |  Znamení zvěrokruhu
Základní charakteristika:
Patří mezi tzv. ohnivá znamení a je plně pod vlivem Marsu. Je snadné ho rozčílit, ale stejně rychle se zase uklidní a jedná pak mírně. Berani jsou známí svým uměním říkat pravou věc v pravou chvíli (cítí, že je to tak správně a jednají podle toho). Snadno se učí a mají výbornou paměť. Je to jejich nesporné plus, které dokáží využít ve svůj prospěch. Rádi se baví a mají cit pro hudbu. Ve společnosti jsou tedy oblíbení, občas to ale zaskřípe právě díky jejich vlastnosti říct každému, co si myslí.
V podnikání se Berani hodí pro obchod zejména s nemovitostmi a jejich zápal i nadšení je výhodný i co se týče financí. Berani bývají schopnými výtvarníky, umělci, zdatnými právníky i státníky a mívají i literární nadání (ale spíše vyjímečně).

Harmonii a soulad nacházejí v manželství s partnery narozenými ve znamení Střelce, Lva nebo v jejich vlastním znamení. Temperamentu Beranů svědčí i partnerství s Váhou či Blížencem.

Vládce znamení: Mars
Živel znamení: oheň
Soulad se znamením: Lev, Střelec
Barva: červená, rubín
Kov: železo
Rostliny: tulipán, karafiát, kopřiva
Magické číslo: 5
Šťastná čísla: 1, 5, 7, 13, 25, 47, 65, 325
Příznivé dny: úterý, sobota, neděle
Povaha: cholerická
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kryštof Kryštof | Web | 20. července 2007 v 9:02 | Reagovat

Přihlašujte se do soutěže o nej blog - pište do komentářů svoji přezdívku nebo jméno a adresu vašeho blogu - beru prvních 40!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama