Listopad 2008

Emosinky blog

6. listopadu 2008 v 17:34 | NHsunny |  Spřátelené blogy
Mám nový spřátelený blog...najdete zde spoustu zajímavých věcí...moc se mi líbí...kukněte se


Moje oblíbená

2. listopadu 2008 v 19:44 | NHsunny


Citáty o lásce 1

2. listopadu 2008 v 16:32 | NHsunny |  Citáty a moudra
Mám tady pro Vás pár citátků o lásce...


♥ Jsme dva. Dva na všechno - na lásku, na život, na boj i bolest a na hodiny štěstí. Dva na výhry a prohry, na život a na smrt.

♥ Když jsem tě poprvé viděla, bála jsem se Tě potkat. Když jsem tě poprvé potkala, bála jsem se Tě políbit. Když jsem Tě poprvé políbila, bála jsem se Tě milovat ... teď Tě miluju a bojím se Tě ztratit...

♥ Skoč a skočím za Tebou. Jdi a půjdu s Tebou. Mlč a budu mlčet. Směj se a budu se smát. Plač a budu plakat. Miluj a budu milovat. Nemiluj, ale přesto Tě milovat nepřestanu.

♥ Jestliže mlčíš, mlč z lásky... Jestliže mluvíš, mluv z lásky... Jestliže napomínáš, napomínej z lásky... Jestliže odpouštíš, odpouštěj z lásky...

♥ Jak můžou říct, že déšť nepadá, když existuje nebe. Jak můžou říct, že listí nelítá, když existuje vítr. Jak můžou říct nezamiluj se, když existuješ Ty!! Miluju Tě

♥ Jsi ten, koho vidím, když se probudím. Ten, kdo mě drží, když stát nemůžu. Kdo mi oplácí lásku, hřejivé doteky a polibky. Kdo má celé mé srdce a je můj celý svět. Proto jsi to jen Ty, kdo je pro mě vším.

♥ Kdybys byla mojí slzou, nikdy bych neplakal - abych Tě NEZTRATIL

♥ Myslet na Tebe znamená snít, cítit Tě u sebe znamená být, líbat Tě po těle znamená chtít, být tady pro Tebe znamená žít!

♥ Kdybych měla umřít a mohla si něco přát, nepřála bych si, abys zemřel se mnou, ale abys ten život žil za mě, protože Ty jsi jediný, kdo by ho dokázal žít stejně jako já..

♥ Láska je to nejkrásnější, co člověk může získat. Láska je to nejkrutější, co člověk může ztratit. Proto hledej všude, projdi svět křížem krážem a ptej se na lásku.. Až ji najdeš, tak si ji braň a hlídej, jak nejlíp jen umíš, protože ztratit ji dokáže každý, jen málokdo ji dokáže ubránit..

♥ Náš svět je jiný, je překrásný... Náš svět se volá LÁSKA.. Platí se v něm POLIBKY.. Naše královna je VĚRNOST.. Naším erbem je SRDCE.. A naše hymna má dvě slova: MILUJU TĚ!

♥ Kdybych si měla vybrat mezi dýcháním a milováním Tě, tak bych využila svůj poslední nádech, abych Ti řekla Miluju Tě!

♥ Chybíš mi jako hvězda na nebi. Chybíš mi jako slunce na zemi. Chybíš mi jako vítr vlnám. Chybíš mi jako muž ženám. Chybíš mi jako mléko kávě. Chybíš mi jako vláha trávě. Chybíš mi jako tuha v tužce. Chybíš mi jako náboj v pušce. Chybíš mi jako včela květům. Chybíš mi jako mír světům. Chybíš mi jako ve slově hláska. Chybíš mi jako v srdci láska.

♥ Že jsi pěkný - to vidím. Že jsi dobrý - to cítím. Že miluješ - to si myslím. Ale koho - to zjistím.

♥ Je jedno kolik máš let, je jedno kolik jsi zvládnul vět. Chce se Ti plakat či snít? Tak moc Tě chci u sebe mít.

♥ Milovat - 1 slovo, 7 písmen, 4 souhlásky, 3 samohlásky - nic to není a tolik to znamená.

♥ Jen 3 slova v srdci měj - MILUJ, TRP a ODPOUŠTĚJ.

♥ Nikdy neopouštěj toho, koho miluješ pro toho, kdo se Ti líbí, protože ten, kdo se Ti líbí Tě opustí pro toho, koho miluje.

♥ Láska je jako delfín, který se houpe v nekonečném lesku Tvých očí. Tak je nezavírej, protože se říká, že delfíni ve tmě umírají.

♥ Jsi má radost, jsi můj trest. Jsi můj šrám v srdci, který nejde smést. Jsi mým tělem, jsi mou duší, jsi noční můra, co mi spánek ruší. Jsi mým trestem, jsi mým hříchem, jsi rajská hudba, co se nese tichem. Jsi má touha, jsi má víra, jsi dlaň, co hruď mi svírá. Jsi má bolest, jsi má naděje, jsi štěstí, co se možná usměje. Jsi má noc a jsi můj den, jsi má cesta, jsi můj sen. Jsi vše, co smysl má, já jsem Ty a Ty jsi já!

♥ Kdybys skočil z mostu, neskočila bych s Tebou. Kdyby ses mě zeptal, jestli jsi můj přítel, já bych řekla, že ne. Kdybys umřel, neranilo by mě to. Tak proč Ti to teď říkám? Víš proč? Protože, kdybys skočil z mostu, chytila bych Tě za ruku a vytáhla. Kdybys umřel, neranilo by mě to, zemřela bych a Ty nejsi můj přítel, já Tě miluju!

♥ Nakresli vločku a já řeknu: "Zebe!" Ukaž mi mraky a já řeknu: "Nebe!" Napiš miluju Tě a já řeknu: "Tebe!"

♥ Něco mi pověz a já možná zapomenu, co to bylo... Něco mi ukaž a já si to možná nebudu pamatovat... Obejmi mě a já na to nikdy nezapomenu...

♥ Miluju život, protože mi dal Tebe. Miluju Tebe, protože Ty jsi můj život.

♥ Když sex - jen bezpečně,když zahulit - jen výjimečně, když rozbít - tak na kousky, když polibek - tak francouzsky, když bavit se - jít do klubu, když natlouci - tak přes hubu, když bojovat - tak s obranou, když milovat - tak s ochranou, když zemřít - tak láskou

♥ Láska je jako fotka, každá jednou vybledne, ale zůstanou na ní krásné vzpomínky...

♥ Nejde vrátit minulost, ale jde udělat něco pro budouctnost...

♥ Lásku nepoznáme v okamžiku, kdy nalezneme dokonalého člověka, ale v okamžiku, kdy ho jako takového začneme vidět!

♥ Teprve, když jsme nalezli lásku, víme, co jsme v životě postrádali.

♥ Kapka lásky je víc, než oceán rozumu!!!

♥ Jsi šíp, co zasáhl mé srdce. Jsi provaz, co spoutal mé ruce. Jsi oheň, u kterého se hřeju. Jsi dárek, co si tajně přeju. Jsi láska, co tu je i byla. Jsi ten, o kterém jsem snila…

♥ Říká se, že přátelství je láska bez křídel. Ale ještě nikdo neřekl, že křídla mohou pomalu dorůstat.

Můj oblíbený dráček

2. listopadu 2008 v 16:18 | NHsunny |  Fantasy
Tak tohle je ten nejhezčí a nejroztomilejší dráček...můj nejoblíbenější :-*


89. diplom

2. listopadu 2008 v 16:12 | NHsunny |  Moje diplomy
Můj diplomek od Alex...kujííí